Закупка деревини

Сировину купуємо виключно на аукціонах і торгах, організованих Українською універсальною біржою. 

Уся придбана деревина відповідає стандартам FSC (Forest Stewardship Council / Лісової опікунської ради) та вимогами державних підприємств – Лісгоспам Державного агентства лісових ресурсів України. 

Перед доставкою на виробництво, наші спеціалісти проводять відбір деревини, аби вона гарантовано відповідала якісним характеристикам та була належною для виробництва меблів з масиву (сорт А, В).

Можна бути впевненим у відповідності радіаційним нормам, екологічності, та легальності використовуваної сировини. 

FSC

Лісова опікунська рада (Forest Stewardship Council®) (FSC) – це міжнародна, незалежна, неурядова, некомерційна організація, заснована представниками природоохоронних та соціальних компаній, а також власниками лісових господарств та переробниками деревини з усього світу. 

Місією Ради є сприяння екологічно-безпечному, соціально та економічно-вигідному управлінню лісовими господарствами в світі.

FSC® – сертифікат походження продукту, отриманого із сертифікованої сировини лісового виробництва. Лісоматеріали та вироби з деревини у компаній, що отримали цей сертифікат, вважаються легально зібраними та відповідають законодавству ЄС.


Продовжити читати

Деревина

Дуб 

Масив дуба має відмінні візуальні та технічні характеристики. який, відмінним благородним зовнішнім виглядом, цікавою текстурою та довговічністю. незмінно на середню цінову категорію, якість готового виробу завжди висока.   Деревина дуба відмінною міцністю, щільністю, твердістю і вагою. Особливий натуральний колір, структура, а також висока стійкість до грибів – створені дубльованими з найпопулярніших порід для використання в інтер'єрі. З нього виготовляють меблі, столярні вироби, паркетну дошку, вікна та двері, які служать довгі роки, з часом набуваючи благородний вінтажний вікон. 

Ясен

Масив ясена один із найкрасивіших, міцних, виразних і стійких до впливу часу матеріалів. Ясен одна з небагатьох порід дерева, що після сушіння не додає додаткової усадки. Ясеностійкий до ударів, еластичний, підходить як для виготовлення каркасів, так і для різьблених декорів. Деревина ясена відрізняється пружністю і міцністю, та практично не відновлюється характеристикам дуба. Ясен стійкий до механічних ударів і досить еластичний. Завдяки характеристикам цього дерева, з ясена виготовляють стільниці, сходи та інші елементи, які вимагають великої зносостійкості. Головний недолік ясена – нестійкість до вологи. Приваблива природна текстура ясена не вимагає додаткового тонування. Читкий візерунок, яскравий колір і унікальна текстура зберігаються протягом багатьох років. 

Термодеревина

Термодеревина (Термомодифікована деревина, ТМД) - це дерево, яке оброблене під впливом особливо високої температури (до 260 ° C), внаслідок чого воно отримало високу стійкість проти грибкових і біологічних поразок, підвищені протипожежні, вологовідштовхувальні і теплоізоляційні властивості, високу зносостійкість і довговічність в 25 разів більшу , ніж у звичайного дерева.

Термодерево отримують шляхом термогідроліза при обмеженні доступу повітря в атмосфері водяної пари, температурний режим процесів становить 150-260 ° С. 

Після термообробки дошка отримує такі переваги:

1 - ГЕОМЕТРИЧНА СТАБІЛЬНІСТЬ. Термооброблене дерево з часом не деформується (не розбухає, не всихається, не жолобиться) при будь-яких зовнішніх впливах – опадах, підвищення чи пониження температури.

2 - АБСОЛЮТНА ЕКОЛОГІЧНА ЧИСТОТА. Термічна обробка деревини відбувається без додавання будь-яких хімічних речовин, використовується тільки два екологічно безпечних компоненти – вода і висока температура.

3 - ВОЛОГОСТІЙКІСТЬ. Навіть перебуваючи під тривалим впливом води та атмосферних впливів, термооброблене дерево зберігає максимальну вологість 8-10%, що відповідає вологості звичайного сухого дерева.

4 - ДОВГОВІЧНІСТЬ. Термообробка об’єднує ланцюг фізичних і механічних перетворень деревини, що додають оброблюваному матеріалу унікальну біологічну довговічність і не потребують ніякого хімічного захисту.

5 - БІОСТІЙКІСТЬ. Внаслідок високих температур в деревині зникають сприятливі умови для виникнення і розмноження мікроорганізмів. У результаті довговічність деревини зростає в 15-25 разів. Термодерево не гниє, не схильне до ураження грибком, бактеріями, комахами і при цьому не вимагає обробки хімічними засобами.

6 - ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ. Завдяки низькій щільності має високі термоізоляційні властивості.

7 - ЕСТЕТИКА. Термообробка помітно підкреслює красу дерева. Колір стає більш насиченим і однорідним по всьому периметру, ефектно виділяється текстура деревини та шоколадний натуральний колір. Досягається ефект цінних порід деревини. Запах термодерева викликає асоціації з чистим лісом, природою і спокоєм.

Підп'ятники:

Підп'ятники власного виробництва, розроблені індивідуально під кожний виріб. Захищають поверхню від подряпин і виріб від тривалого контакту з вологою, що дозволяє збільшити термін його експлуатації.

Тканини

При виготовленні м'яких частин меблів та матраців для шезлонгів використовується спеціальна вулична тканина виробництва американської компанії "Sunbrella" , а також європейські бренди: "Zinc Textile" , "Kirkbydesing” , "ROMO" , "CASAMANCE" . 

Соціальні мережі

Текстилен

Для шезлонгів ми використовуємо тканину Textilene – поліефірне волокно, захищене покриттям виробництва ПВХ, французької компанії “Serge Ferrari” з дуже широкою палітрою кольорів.

стійкість до погодних умов: текстильний виготовлений таким чином, щоб бути стійким до УФ-випромінювання та плісняви, щоб залишитися красивими та здоровими протягом тривалого часу, з яскравими кольорами; 

- дуже легко чистити; 

- безпека: тканини не містять фталатів і Greenguard Gold; 

- якість: тканини не забезпечені, вони розроблені та виготовлені таким чином, щоб підтримувати дизайн з року в рік.​

 

Соціальні мережі


Технологія покриття

Покриття наших меблів відбувається в три етапи:

- Перший: покриття антисептичним засобом або грунтом (у залежності від подальшої експлуатації меблів).

- Другий: фарбування, просочення виробів маслами глибокого проникнення для підкреслення текстури та додаткового біозахисту та захисту від УФ-променів.

- Третій: основний шар захисту (від вологи )віск або масловіск. 

Садові меблі із масиву, обробленого цим способом, зберігають природну деревну текстуру.


Догляд за меблями та правила зберігання

Догляд за будь-якими меблями з натуральної деревини, значною мірою впливатиме на їх зовнішній вигляд та довговічність. Отже, щоб меблі служили довго, варто пам’ятати про таке:

1. Будь-яку рідину, слід одразу витерти м'якою ганчіркою і простежити щоб меблі висохли.

2. Уникайте надмірного тертя. Не використовуйте абразивні або селікономісткі очищувальні засоби.

3. Різні плями, сліди, достатньо протерти вологою серветкою з мікрофібри.

4. Не розміщуйте дерев'яні меблі занадто близько до опалювальних приладів та інших джерел тепла.

5. Восени, ми рекомендуємо накривати дерев’яні меблі чохлами, які відштовхують воду.

Дотримуйтесь порад, і меблі WOODSUN прослужать вам багато років.